Hlavní stránka
Kolekce zájezdů

Maledivy, dokonalý tropický ráj

Dovolená na Maledivách, to je dokonalý odpočinek v tropickém ráji pod palmami. Nebe bez mráčku, prázdné pláže s bělostným pískem, průzračné moře a na něm kolébající se dřevěné bárky místních rybářů. Představujete si Maledivy také tak? Pojďme si povědět trochu víc o nejkrásnějších turistických resortech souostroví Maledivy, kam se můžete vypravit i Vy...

Maledivy, pohádka na dosah...

Také patříte k těm, kteří se snaží utéci chmurnému počasí někam na pláž? Potřebujete si dobít baterky? I když se epidemiologická situace často mění, téměř vždy najdete destinace, kam se dá s menší mírou rizika vyrazit za teplem. Cestovní kanceláře Vám podají ty nejaktuálnější informace.

Souostroví Maledivy najdeme asi 500 km jihozápadně od břehů Indie a Srí Lanky. Sestává se z 1196 ostrovů a ostrůvků, které se táhnou severojižním pásem o délce asi 800 kilometrů a zasahují hluboko do Indického oceánu. Jádro souostroví tvoří devatenáct korálových ostrovů.

veligandu island, maldives, veligandu, maledivy, exotika, moře

Dovolená na Maledivách

Pokud milujete klid a chcete prožít dovolenou v soukromí, z nabídky luxusních hotelů budete určitě nadšeni. Pokud chcete zažít i něco z místní kultury a poznat přátelskou náturu místních, můžete zvolit některý z privátních penzionků, které najdete téměř všude. Na Maledivy nabízejí některé cestovní kanceláře dokonce i speciální soukromé lety. Nejoblíbenějšími turistickými destinacemi jsou Severní a Jižní Male Atol, Dhaalu Atol, Lhaviyani Atol, Addu Atol či Baa Atol. Největším a velmi oblíbeným je také Ari Atol.

maldives, vacations, sea, maledivy, exotika, moře