Hlavní stránka
Zájezdy
Rakousko

Hinterstoder - FARAPoloha: 250 m od lanovek

Vybavení: TV.

Sport a zábava: běžecké tratě, sáňkařská dráha, turistické značené cesty, tenisová hala.

Odjezd a program zájezdů : ub ytování : v penzionu turistického typu v 1 - 4 lůžkových pokojích s umyvadlem. Sociální zařízení je společné na chodbách. Dále pětilůžkové studio s vlastním sociálním zařízením. V přízemí se nacházejí jednolůžkové, tří a čtyřlůžkové pokoje. V dalších patrech pak pokoje dvoulůžkové. V prvním patře je menší jídelna, která slouží jako společenská místnost. WiFi zdarma.
Parkování je možné přímo u penzionu pro 5 vozidel.
Penzion se nachází v centru Hinterstoderu cca 250 m od spodní stanice lanovky a cca 25 km od Wurzeralmu (Spital am Pyhrnu).
Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní chod), voda
Doprava : je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice Na Strži (od bývalé budovy Motokovu, vedle nák. centra Arkády), přes Dolní Dvořiště a Linz.
víkendové zájezdy - v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)
šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 odjezd na ubytování a večeře.
Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování .
2. - 5. den - snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře.
6. den po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.

autobusovou dopravu : pojištění CK proti úpadku

závěrečný úklid : pobytovou taxu
služby delegáta v místě pobytu

povlečení, ručník : Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění - Česká pojišťovna a.s. nebo Allianz a.s.
permanentku - viz ceník permanentek

Program zájezdu

1. den: odjezd v 6,15 hod z Prahy, od 12,00 hod lyžování. V 18,00 hod večeře.
2. den: lyžování, volný program
6. den: po snídani odjezd na lyžování již se všemi zavazadly. Po lyžování cca v 16,00 - 16,30 hod, dle instrukcí delegátky odjezd zpět do Prahy

nebyly nalezeny žádné termíny