Hotel Lordos Beach ****


 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Hotel Lordos Beach se nachází v letovisku Larnaca zvané Dhekelia nebo také Larnaca Bay. Hotel je situován hned u písečné pláže v zálivu Larnaca. Centrum města je vzdáleno pouhých 9 km od hotelu, autobusová zastávka je přímo před hotelem. Nákupní možnosti a zábavu (restaurace, bary a kavárny) mají klienti k dispozici v těsné blízkosti v hotelu. Mezinárodní letiště Larnaca je vzdáleno cca 20 km od hotelu. Transfer z letiště Ercan do Larnacy trvá cca 50 minut. Hotel doporučujeme pro rodiny s dětmi.

Pláž: V těsné blízkosti hotelu se nachází písečná pláž s pozvolných vstupem do moře. Na pláži mají klienti k dispozici plážový bar. Plážový servis – lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Doporučujeme využít aktivity z bohaté nabídky vodních sportů – za poplatek.

Stravování: polopenze

Snídaně nebo Polopenze – dle zvolené varianty.
Polopenze – Snídaně formou bufetu. Večeře kombinované (formou bufetu a výběrem z měnu). Při večeři si každý klient hradí nápoje extra.
Při obědě a večeři si každý klient hradí nápoje extra.

Ubytování: hotel ****

Vybavení: Hotel je umístěn v krásné zahradě. Hotelová budova má 7 pater, pokoje ve vyšších patrech jsou přístupné výtahy. Hosté mají k dispozici prostornou vstupní halu s 24 hodinovou recepcí, několik restaurací, barů, TV místnost, krytý bazén a vířivku. Ve venkovním areálu se nachází 3 bazény, bar u bazénu, lehátka a slunečníky k dispozici, dětské brouzdaliště s vodním mini aquaparkem a dětské hřiště. Rekreační zařízení zahrnuje saunu, parní lázně, masáže, kosmetické procedury a posilovnu – vše zpoplatněné. K sportovnímu vyžití je k dispozici tenisové hřiště, basketbal, stolní tenis, kulečník a řada plážových vodních sportů – za poplatek.
Vnitřní a venkovní bazén, vířivka, posilovna, kulečník, tenis, basketbal, spa – centrum, dětské hřiště, mini aquapark, dětské brouzdaliště, animace pro děti i dospělé, zábavné programy.

Vybavení pokojů: Ubytování je nabízeno ve standardních nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky nebo na vyžádání v rodinných pokojích, které mají možnost dvou přistýlek pro děti. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny. K vybavení každého pokoje patří vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, toaleta a vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, SAT/TV, minibar – za poplatek, sada na přípravu kávy nebo čaje na vyžádání a za poplatek, bezplatné wifi internetové připojení, balkon. Za příplatek je možné ubytování v pokojích s bočním výhledem na moře nebo v tzv. pokojích typu Superior (prostornější pokoje).


Cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu Praha – Larnaca – Praha (přímý let)
 • Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
 • Odbavené zavazadlo 23 kg / os. a příruční zavazadlo 10 kg /os
 • Transfer letiště – hotel - letiště
 • Ubytování na vybraný počet nocí v uvedeném hotelu s uvedeným typem stravy
 • Pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

 • Sauna, parní lázeň nebo masáže, posilovna, připojení k internetu, tenisové hřiště, basketbal, stolní tenis, kulečník a řada plážových vodních sportů, minibar, sada na přípravu kávy nebo čaje
 • Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
 • Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)