Poreč - hotel Zorna Plava Laguna - 7 nocí


  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Pobytové zájezdy

hotel Zorna Plava Laguna

Sleva 150 Kč za osobu na lůžku a noc za včasný nákup platí pro rezervace do 15.03.2024 a pro termíny po celou sezonu a bude vám odečtena v nezávazné poptávce na našich stránkách

Hotel Zorna Plava Laguna je plně klimatizovaný hotel vzdálený 5 km od Poreče, recepce, směnárna, aperitiv bar, WiFi zdarma, restaurace, TV místnost, kolárna, venkovní bazén. V letní sezoně nabízí animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování : pěkné dvoulůžkové pokoje bez balkonu směrem na moře, telefon, koupelna/WC, fén, SAT TV. Možnost přistýlky (60 x 180 cm) pro dítě do 13,99 let, zdarma WiFi.

Stravování: All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, nápoje - červené a bílé víno, pivo, nealkoholické nápoje, překapávaná káva, čaj. (snídaně 7-10 hod., oběd 12-14 hod., večeře 18.30-21 hod., odpolední snack 16.30-17.30. a noční snack 22 - 23 hod.). V baru od 8 do 23.00 hodin místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva. 1 x týdně tématická nebo gala večeře (24.5. - 3.9.). Možnost vegetariánské stravy.

U pobytů v termínu 26.4. - 2.5. 2024 je strava pouze polopenze.

Sport a zábava (možno rezervovat zdarma v rámci All inclusive balíčku): tenisový kurt, stolní tenis, mini golf, petanque, squash, kola, kulečník, šipky a různé hry a sportovní turnaje. Denní sportovní aktivity, čtyřikrát týdně denní a večerní animační programy pro děti i dospělé. Přesný seznam aktivit zdarma na recepci, nutno rezervovat čas pro vybraný sport.

Pláž: vzdálena 30 m od hotelu, oblázková, travnaté a betonové plochy, slunečníky a lehátka za poplatek, sprchy, pláž je označena modrou vlajkou.

Hotelový bazén: venkovní sladkovodní bazén (17 x 8 m, hloubka 1,2-1,68 m), lehátka a slunečníky

Hosté hotelu jsou povinni nosit na ruce náramek, který jim umožňuje službu all inclusive.

Parkování za poplatek 1,20 EUR na den - platba na místě. • domácí mazlíčci nejsou povoleni

Min. pobyt od 5 nocí.

Check in od 14.00, check out do 10.00 hod.

Poloha: Do 50 m od pláže nebo pláže

Vybavení: recepce, dětský klub, směnárna, restaurace, bar, bazén pro děti, kavárna, letní terasa, internet (WIFI), klimatizace.

Sport a zábava: vodní sporty.

Parkování - 1,20 Eur/den - platba na místě

Destinace: Městečko Poreč patří mezi největší a nejnavštěvovanější letoviska na západním pobřeží Istrie. Kromě dobře vybavených ubytovacích a sportovních zařízení, může město nabídnout zajímavé procházky historickým centrem, které se rozkládá na nevelkém poloostrově.

Slevy

  • VP33/2024_sleva do 15.3.2024_Zorna

Cena zahrnuje

  • 7 x ubytování, 7 x all inclusive, pobytovou taxu, dopravu autobusem

Cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna, služby delegáta, parkování - platba na místě