Royal Park ***


 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: all inclusivestrava: all inclusive
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel Royal Park patří do komplexu Royal Club Elenite a leží přímo u pláže v uzavřené rezidenci. Tento komplex obklopený parkovou zelení se skládá z několika hotelů (Royal Park, Royal Bay, Royal Castle, Andalusia a Atrium) a bungalovů (Vily Elenite a Royal Villas).

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunenčíky na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Široká nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. V letovisku minigolf (vybavení na kauci 30 LV), tenisové kurty (vybavení sebou), aquapark (zdarma: všechny vodní atrakce, lehátka, slunečníky, nápoje a zmrzlina), venkovní animační programy pro děti, venkovní sportovní aktivity pro dospělé.
V rekreačním středisku Royal Club Victoria Elenite působí tým profesionálních animátorů. Jejich každodenní program obsahuje růžné sportovní a zábavní činnosti jako např. šipky, plážový volejbal, aerobik a další. Balíček All Inclusive dále zahrnuje dětský klub (4-12 let), posilovnu, lehátka a slunečníky u bazénu, použití vodních atrakcí v aquaparku Atlántida, tenisové kurty (vybavení sebou), minigolf (vabavení na kauci).

Transfer:
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE – snídaně (7:30–10:00), oběd (12:30–14:30) a večeře (18:30–21:00) formou bufetu – výběr předkrmů, hlavních jídel, dezertů, dětské menu, pivo, víno, káva. Stánky s rychlým občerstvením rozmístěny na území celého komplexu: zmrzlinový stánek, fornetti, hot-dog, burgery, gyrosy. Bary: lobby bar, bar u bazénu, bar Atlantida. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů. Součástí progamu All Inclusive je 1x za pobyt návštěva jedné ze dvou restaurací a la carte restaurace - italská a středomořská - rezervace na místě. Hotel si vyhrazuje právo na drobné změny programu a místa čerpání služeb.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové pokoje standard s možností jedné nebo dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, sat. TV, telefon, malá lednice. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Bezpečnostní schránka zdarma. Pokoj s výhledem na moře (DBL-SV) za příplatek 100 Kč/osoba/den. Hotel má 103 dvoulůžkových pokojů s výhledem na moře a 291 pokojů s výhledem do parku.

Maximální obsazení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj standard s výhledem do parku (DBL): 2 dospělí + 2 děti/ 3 dospělí
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DBL-SV): 2 dospělí + 2 děti/ 3 dospělí

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, výtahy, lobby bar, směnárna, venkovní bazén pro dospělé a děti, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Wi-Fi připojení ve vstupní hale zdrama. Občerstvení ve dvou barech u pláže zdarma.


Cena zahrnuje

 • Lehátka a slunečníky u bazénu. Wi-Fi připojení u recepce a lobby zdrama. K dalším službám zdarma v resortu Royal Club Victoria Elenite patří: aquapark Atlantida (všechny vodní atrakce, lehátka a slunečníky, nápoje, zmrzlina), dětské animační programy v cizím jazyce, dětský klub (4-12 let), fitness, tenisové kurty (vybavení sebou), stolní tenis, minigolf (vybavení na kauci 30 LV)
 • ubytování 3/4/7/10/11/14/21 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,
 • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • SPA centrum v h.Royal Castle, supermarket, minimarket, bar na pláži, windsurfing a placené kurzy, lehátka a slunečníky na pláži, bankomat, parkování
 • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu nebo K5S+P i s připojištěním proti COVID-19, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 500 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu