Hlavní stránka
Zájezdy
Belgie

Brusel s návštěvou Brugg (LETECKY)Letecký eurovíkend do Bruselu s návštěvou Brugg vám ukáže všechny pozoruhodnosti a zajímavosti tohoto významného města. Jelikož je sídlem NATO a mnoha dalších významných institucí Evropské unie, bývá často označován jako "hlavní město Evropy". Navštívíte poslední místo bitvy napoleonských válek a město diamantů - Antverpy. Projedete se tramvají podél pobřeží, jejíž trať je dlouhá 68 km a poslední den se můžete těšit na návštěvu pivovaru Stella Artois. Belgie je známá též svojí gastronomií. Ochutnat s námi můžete lahodné vafle, voňavé hranolky, nebo v puse se rozplývající belgické pralinky.

Program: 1.den: Odlet z Prahy. Po příletu do Bruselu přesun hromadnou dopravou k ubytovacímu zařízení. Po uložení věcí se vydáme na prohlídku města s průvodcem. Uvidíme například katedrálu sv. Michala, náměstí Grand Place se středověkou radnici, čůrajícího chlapečka Manneken-Pis, královský palác a královská muzea. Čeká nás návštěva největšího návštěvnického parlamentního centra v Evropě. Poté přesun prostřednictvím MHD k Atomiu. Následuje individuální volno, které můžete využít k prohlídce interiéru, anebo k návštěvě nedalekého parku miniatur Mini – Europe. Individuální přesun na ubytování.

2.den: Po snídani odjezd vlakem do Brugg. kde navštívíte historické náměstí Markts pyšnící se barevnými štítovými domy. Dále navštívíte náměstí Burg s bazilikou Svaté krve, která dostala svůj název podle nejposvátnější relikvie, která se uvnitř nachází – ampule, která údajně obsahuje kapky Ježíšovy krve a vody. Dále uvidíte Justiční palác Gerechtshof, gotickou radnici Stadhuis nebo věž 83 metrů vysokou věž Belfried, odkud je nádherný výhled na celé město. Chybět nebude ani návštěva gotického kostela Panny Marie, které ukrývá Michelangelovo sousoší Madony s dítětem. Případní zájemci mohou navštívit muzeum čokolády, hranolek nebo absolvovat romantickou plavbu po kanálech. Večer odjezd vlakem do Bruselu. Individuální doprava na hotel.

3.den: Po snídani osobní volno. Po dohodě s průvodcem možná prohlídka města (individuálně). Sraz v předem stanovený čas a přesun na letiště. Odlet do ČR.

POZORŇUJEME, ŽE ČASOVÝ HARMONOGRAM VČETNĚ ORGANIZACE FAKULTATIVNÍHO VÝLETU SE MŮŽE ZMĚNIT, A TO V NÁVAZNOSTI NA OKOLNOSTI BRÁNÍCÍ DODRŽENÍ PŮVODNĚ UVEŘEJNĚNÉHO OBSAHU ZÁJEZDU (počasí, doprava atd.). O změně itineráře je klienti informován do týdne před plánovaným odletem, a to emailem.

Plánovaný odlet může být posunut na kteroukoli denní dobu vzhledem k naplnění kapacity zájezdu (ranní slot místo odpoledního atd.).

Doprava: letecky

Nástup / Výstup: Praha - Letiště Václava Havla - čas odletu je dán v pokynech na cestu do týdne před plánovaným odletem. Primárně se jedná o dopolední odlety.

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ.

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 16 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
V případě nenaplnění minimální kapacity bude dána náhrada v nejbližším možném termínu nebo alternativa v podobě zájezdu autokarem.


červenec 2021

19.07. - 21.07.21 pondělí - středa
snídaně letecky (Praha)
15 990 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

srpen 2021

23.08. - 25.08.21 pondělí - středa
snídaně letecky (Praha)
15 990 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

září 2021

17.09. - 19.09.21 pátek - neděle
snídaně letecky (Praha)
15 990 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

říjen 2021

25.10. - 27.10.21 pondělí - středa
snídaně letecky (Praha)
15 990 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

listopad 2021

15.11. - 17.11.21 pondělí - středa
snídaně letecky (Praha)
15 990 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu do / z destinace
 • Kabinové zavazadlo dle podmínek dopravce (zavazadlo k odbavení za poplatek - k vyžádání u CK - orientační cena 1.000,- 20kg)
 • Ubytování na příslušný počet nocí v 2 - 3* hotelu se snídaní
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupy do objektů
 • MHD - splatné na místě v EUR cca 30€
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj
 • Pobytovou taxu 6 eura
 • Plavbu po kanálech cca 17 euro - Bruggy - splatné na místě
 • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
 • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den