Stezky v oblacích

24. července 2020

Stezka v oblacích v Janských Lázních je hitem podzimu

Na podzim je příroda nejkrásnější. Barví se do odstínů červené, oranžové, žluté a hnědé. Kouzelná podívaná pro nejednoho milovníka krajiny. Kam na podzim vyrazit, abyste si tuhle krásu užili na maximum? No přeci tam, odkud to uvidíte jako na dlani! Stezka v oblacích je pro tyto účely ideální. Zajeďte do Janských Lázní na stezku v oblacích a naskytne se vám pohled na celé Krkonoše. Stezky v oblacích jsou zkrátka hitem letošního podzimu!

Stezka korunami stromů pro dospělé i děti

Stezka korunami stromů v Janských Lázních se zalíbí dětem i dospělým. Je to takový malý hit letošního podzimu, na který se vyplatí zajet. Vyhlídková věž je vysoká 45 metrů, samotná vodorovná plocha pro chození je ve výšce 24 metrů. Z této výšky budete mít jedinečný výhled na celé Krkonoše. Přímo na stezce se můžete dozvědět zajímavé informace o rostlinách, půdě a živočiších. Dolů můžete sjet suchým tobogánem, který bude opravdovým zážitkem pro všechny milovníky adrenalinu. Krkonošská stezka korunami stromů je plně bezbariérová, takže je vhodná opravdu pro každého. Kuriozitou této stezky je také to, že vás zavede do podzemní části. Tam budete moci spatřit kořenový systém krkonošského lesa. Zážitek na celý život! Ani tady nezapomínejte na kvalitní ubytování, kde si příjemně odpočinete po dlouhém a namáhavém dnu. Vyberte si penzion v Janských Lázních, ze kterého budete mít krásný výhled přímo na tuto impozantní stavbu!

Stezka1 s

Aktivity v okolí Janských Lázní

Pokud jste zavítali směr Janské Lázně, potom nezůstávejte pouze u návštěvy stezky korunami stromů. Krkonoše jsou kouzelné a nabízí možnosti túr na oblíbená turistická místa, které jsou zvláště na podzim překrásné. Po turistických trasách a cyklostezkách se můžete vydat na Kozí hřbety, Harrachovy kameny, Obří důl, Mumlavský vodopád či na nejvyšší horu České republiky, Sněžku. I z těchto krásných míst uvidíte stezku korunami stromů, jak se tyčí v Janských Lázních. Krkonoše nabízí bohaté sportovní možnosti, které nekončí pouze u turistiky. Plavecké areály, lanové centrum, čtyřkolky nebo možnost půjčení koloběžek. Je jen na vás, jakou sportovní aktivitu si vybere. Jedno je jisté, nudit se opravdu nebudete! Zároveň si vyberte penzion v Krkonoších, kde se budete cítit jako v ráji. Většina ubytování v této lokalitě se pyšní krásným výhledem na jedinečné vrcholky tohoto pohoří. Perfektní!

Vybrali jste si Janské Lázně jako místo, kde budete trávit podzimní dovolenou? Skvělá volba! Bohaté sportovní vyžití a krásná stezka korunami stromů. Ideální kombinace pro prožití krásných společných chvil a adrenalinu, který vám bude kolovat v krvi. Nezapomeňte ani na kvalitní ubytování v nějakém hezkém hotýlku nebo penzionu, kde si po celém dnu odpočinete a pohodlně vyspíte do růžova. Tak si naplánujte podzimní prázdniny, na které nikdy nezapomenete!

Stezka19 s