Hlavní stránka
Kolekce zájezdů

Zájezdy s garancí

I když dnešní doba cestování nepřeje, mnozí z nás už přemýšlí, kam vyrazí, až se situace uklidní. Prodej zájezdů je v plném proudu, first minute slevy jsou víc než lákavé. Také už hledáte? Máme pro Vás tip. Slyšeli jste o zájezdech s garancí vrácení peněz?

Rezervujte, o peníze nepřijdete

Během loňského roku vydaly cestovní kanceláře desítky tisíc voucherů za nezrealizované zájezdy a klienti je teď houfně využívají pro rezervaci dovolené na léto a podzim. Proto letos nenechávejte výběr dovolené na poslední chvíli, abyste nepřišli zkrátka. Oblíbené hotely z nabídky velmi rychle mizí.

Všechny zájezdy s garancí
Zájezdy se zárukou vrácení peněz

Garance COVID-19

Abyste mohli svoji dovolenou plánovat a rezervovat bez obav, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s našimi partnery exkluzivní nabídku zájezdů se zárukou. U těchto zájezdů Vám garantujeme, že pokud nastane v souvislosti s koronavirem nenadálý problém, kvůli kterému nemůžete být zájezd realizován, o své peníze nepřijdete.

V nabídce zájezdů se zárukou najdete lyžařské zájezdy v oblíbených zimních destinacích zejména v Itálii a Rakousku, lázeňské a relaxační pobyty v Čechách i v zahraničí, pobyty u moře kombinované s poznáváním a kompletní nabídku jachet k pronájmu.
Zájezdy s garancí COVID-19