Kolekce

Rezervujte si chatu či chalupu rychle a bez starostí. V nabídce máme chaty a chalupy k pronajmutí v České republice, Slovensku i v zahraničí. Pobyty v apartmánech s kapacitou 8-9 lůžek, nebo ve 2lůžkovém apartmánu. Horské chaloupky, romantické chatky, pro velké skupiny, nebo jen pro pár.
Romantické pobyty v zapomenutém koutu naší Vysočiny... Výběr nejlepších nabídek pro individuální turistiku i pro skupiny. Ubytování všech kategorií, pro mladé, rodiny s dětmi i seniory...
Dovolená bez bariér... Moderní komfortní hotely s bezbariérovým přístupem, vybaveny pro pohyb osob se zdravotním omezením. Bezbariérový přístup, vhodné pro handicapované osoby, pro vozíčkáře, pro tělesně postižené. Hotely jsou zcela nebo částečně upraveny pro pohyb osob na invalidním vozíku.
Česká republika je ve světě známá také díky svému lázeňství, které zde má bohatou historii. V cizině asi nejznámější jsou západočeské lázně Karlovy Vary, Mariánské lázně a Františkovy lázně. Na Moravě pak k těm nejoblíbenějším patří lázně Luhačovice.