Hlavní stránka
Zájezdy
Chorvatsko

Suha Punta - Suha Punta apartmány ***Poloha: do 400 m od moře

Vybavení: aperitiv bar, pláž také FKK, terasa, diskotéka.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, minigolf, půjčovna jízdních kol.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.1.2022 SLEVA 20% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Suha Punta apartmány: Apartmány Suha Punta se nacházejí ve stejnojmenném středisku Suha Punta na malém poloostrově ve vzdálenosti cca 5 km od města Rab. Apartmány, obklopené borovým lesem nabízejí komfortní ubytování v blízkosti překrásných rabských pláží, jak oblázkových, skalnatých, tak písčitých. Nejbližší pláž s plážovým barem a bufetem od apartmánů je 150 m vzdálená 500 m dlouhá pláž zvaná Suha Punta, místy oblázková, skalnatá, písečná i s betonovými plážemi. Lehátka a slunečníky (za příplatek). Další známou pláží je 800 m dlouhá pláž Carolina 500 m jižně od apartmánů. Tuto překrásnou pláž tvoří oblázkové a skalnaté části, malé zátoky s velkými bílými oblázky a malá vybetonovaná místa pro opalování v přírodním stínu vzrostlých borovic. Hosté si mohou pronajmout lehátka a slunečníky ve všech částech pláže a k dispozici jsou jim též sprchy a převlékací kabinky. Pro milovníky naturismu je v místě nejstarší naturistická pláž v Chorvatsku zvaná Kandarola. Nachází se na jižní straně poloostrova Kalifront a od Suha Punta Apartments je vzdálená 1,9 km. Lze k ní dojít pěšky nebo dojet lodí. Překrásnou skalnatou pláž dlouhou 1500 m zdobí tři zátoky s jemnými oblázky, tyrkysové moře a stinná místa, která poskytuje zalesněný poloostrov. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a užívat si z nabídky místních restaurací a plážového baru. Návštěvníkům jsou k dispozici také sprchy, sanitární zařízení a sportovní vybavení. Domácí mazlíčci mají vyhrazenou část pláže.

Z ubytování si můžete vybrat apartmán v samostatně stojícím domku pro dvě až šest osob nebo studio apartmán maximálně pro čtyři osoby.

Studio APT – 1. patro (A1SP) 30-36 m2, zděná budova – max. pro 4 osoby, se skládá ze 2 místností oddělených pouze otevřeným zděným prostorem, v jedné je ložnice s dvoulůžkem a v druhé obývací pokoj s rozkládacím gaučem. Apartmán má koupelnu se sprchou, SAT/TV, klimatizaci.

Standard jednoložnicový APT (A14PT) 36 m2, terasa, samostatná chata - max. pro 4 osoby, se skládá ze samostatné 

2-lůžkové ložnice a obývacího pokoje s rozkládacím gaučem. Apartmán má koupelnu se sprchou, SAT/TV, klimatizaci.

Studio APT - přízemí (A1SPT) 30-36 m2, terasa, zděná budova - max. pro 4 osoby, se skládá ze 2 místností oddělených pouze otevřeným zděným prostorem, v jedné je ložnice s dvoulůžkem a v druhé obývací pokoj s rozkládacím gaučem. Apartmán má koupelnu se sprchou, SAT/TV, klimatizaci.

Standard dvouložnicový APT (A26PT) 42 m2, balkón/terasa, samostatná chata – max. pro 6 osob, má 1 ložnici s manželskou postelí a 1 ložnici se 2 samostatnými lůžky, pokoj s rozkládacím gaučem. Apartmán má koupelnu se sprchou, SAT/TV, klimatizaci.

Novinkou pro rok 2022 je služba tzv. „WOW, WOW pet friendly“, který zahrnuje uvítací balíček pro mazlíčky (pamlsek na přivítanou, hračka, miska) Hostům je k dispozici průvodce destinací pro dovolenou s domácím mazlíčkem s řadou zážitků v destinaci pro domácí mazlíčky (za příplatek) včetně denních výletů a procházek, výcviku psů, stříhání a péče o domácí mazlíčky a fotografování. Jídelníček pro domácí mazlíčky s donáškou na pokoj v určitých objektech. Služby jsou dostupné od 01.05. 2022.

Pro sportovní aktivity je možné využít značené cyklistické stezky, turistické stezky, dále tenisové kurty (za poplatek), půjčovny kol v nedalekém letovisku Carolina, minigolf (za příplatek).

V recepci je možné zakoupit vstupenky na různé výlety lodí z ostrova Rab. Kolem ostrova Rab, na ostrov Lošinj a ostrov Ilovik, ostrov Krk – Baška, ostrovy Grgur a Goli, možnost rybolovu. Nebo na výlety autem, mini-dodávkou či autobusem na prohlídku města Rab – Felix Arba, Národního parku Plitvická jezera či NP Krka.

Destinace: Středisko Suha Punta se nachází na malém stejnojmenném poloostrově ve vzdálenosti cca. 5 km od města Rab. Nádherné, převážně skalnaté pláže s částečně upravenými plochami na opalování a maličkými oblázkovými zálivy lemují celý poloostrov, který je porostlý mediteránskou zelení. Nejužívanější pláží je krásná a výborně vybavená pláž Carolina. Ve vzdálenosti necelých 2 km se nachází naturistická pláž Kandarola dlouhá 1500 m, skalnatá, se třemi zátokami s jemnými oblázky, kde si lze pronajmout i slunečníky a lehátka, jsou tu sprchy, sanitární i sportovní vybavení.

Pořadatelem zájezdu je 101 CK ZEMEK, s.r.o.

Cena zahrnuje

 • 7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
 • veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
 • lůžkoviny
 • ručníky
 • závěrečný úklid
 • pobytová taxa
 • klimatizace

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • stravování
 • domácí zvíře (na předchozí vyžádání) 25 EUR/ den - platí se na místě v recepci